Szanowni Państwo!

Bardzo proszę o przestrzeganie przyjętych w przedszkolu procedur bezpieczeństwa. Dzieci odbierają z rana wyznaczone osoby z personelu do 8.30.
Rodzic nie wchodzi do budynku przedszkola.( kontakt telefoniczny lub e- mail)
Po godzinie  8.30 Drzwi zostają zamknięte. Pracownicy obsługi wykonują swoje codzienne obowiązki( wydają posiłki, sprzątają i dezynfekują pomieszczenia).

Proszę również oto, by w przypadku, gdy ktoś z członków rodziny dziecka oczekuje na wynik badania w kierunku Covid-19, od momentu wystąpienia podejrzenia lub wykonania testu do czasu rozstrzygnięcia wątpliwości, otrzymania wyniku, pozostawić dziecko w domu.

Proszę tylko o informację do wychowawcy grupy lub do dyrektora przedszkola
 O kwarantannie Państwo nas informujecie i to jest bardzo wzorowa postawa. Ponawiam prośbę o współpracę i przekazywanie wiadomości. Jednocześnie informuję, że przedszkole postępuje zgodnie z wytycznymi SANEPIDU w porozumieniu z organem prowadzącym.

mgr Lucyna Jolanta Szymańska