Ogromny sukces naszych szachistów

rok temu

Nasi wychowankowie na turnieju  Mistrzostw Polski w szachach dzieci  oraz VII szachowych mistrzostwach Powiatu Sokólskiego zdobyli nagrody. .

Nasi mistrzowie to:

Emilia Kocisz - Przedszkole nr 5 w Sokółce – zdobyła 5 punktów i IV kategorię szachową,( Mistrzostwa Polski)

Stefan Laszuk – Przedszkole nr 5 w Sokółce – zdobył 3,5 punktów w swojej kategorii wiekowej (VII szachowe mistrzostawa Powiatu Sokólskiego)

Dawid Bulej - Przedszkole nr 5 w Sokółce – zdobył 2,5 punkta i V kategorię szachową,( Mistrzostwa Polski)
W naszym przedszkolu działa prężnie Koło Szachowe pod kierunkiem Pani Małgorzaty Dębko oraz Pani Anny Klim. Dziękujemy serdecznie za tak znakomite przygotowanie dzieci. Rodzicom gratulujemy tak zdolnych pociech a szachistom życzymy dalszych sukcesów