Uwaga Rodzice dzieci 6letnich

Szanowni Rodzice!

Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska informuje, że od 1 września 2023 roku zostanie w Szkole Podstawowej nr 1 w Sokółce przy ul. Grodzieńskiej 43 utworzony oddział przedszkolny (całodzienny tj. funkcjonujący od godz. 7:30 do 16:30), do którego może być przyjętych 25 dzieci w wieku 6 lat, przygotowujący dzieci do rozpoczęcia nauki w klasie pierwszej.

Zachęcamy Rodziców do zapisania swoich sześciolatków do tej placówki, szczególnie dzieci zamieszkałe w obwodzie tej szkoły. W tym celu należy Dyrektora przedszkola, do którego uczęszcza dziecko poinformować o decyzji zmiany placówki i dopełnić stosownych formalności.

W przypadku pytań dotyczących nowopowstałego oddziału przedszkolnego, proszę skontaktować się z wicedyrektorem Szkoły Podstawowej nr 1 w Sokółce Panią Małgorzatą Kasperuk tel. 857113579 wew. 51.

Referat oświaty

Anna Żemajduk