Spotkanie z Przystankiem Nadzieja

25 lutego 2020 roku w Przedszkolu Nr 5 odbył się karnawałowy Przystanek Nadzieja. Po raz kolejny gościliśmy u siebie zaprzyjaźnione kluby wolontariusza z okolicznych placówek oraz podopiecznych Stowarzyszenia „Barka”. Tradycją już stały się warsztaty taneczne trenerki aerobiku fitness, Lucyny Szymańskiej, która porwała do zabawy wszystkich uczestników. Wychowawczynie grup przedszkolnych prowadziły warsztaty plastyczno-techniczne. Dzieci wraz z rodzicami, wykonali przepiękne maski karnawałowe.
Z kolorowego makaronu powstały korale, z płatków higienicznych i kubeczków kwiatki w doniczkach, a z materiałów plastycznych pocztówki na zbliżające się święta
– Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn. Dużym zainteresowaniem cieszył się kącik sensoryczny. Po warsztatach na wszystkich czekał poczęstunek, jak przystało na ostatki

Gospodarzy reprezentowali wolontariusze z naszego przedszkola wraz z rodzicami, Pani Dyrektor Lucyna Jolanta  Szymańska, opiekun Przystanku Nadzieja w naszej placówce Lucyna Śliżewska, opiekun koła wolontariatu Agnieszka Żemajduk oraz nauczycielki: Justyna Bajko, Edyta Milczarska, Marta Drożdżewicz i Aneta Gardziejczyk. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przygotowania i udział w ostatkowym Przystanku Nadzieja.

Opiekun Przystanku Nadzieja :Lucyna Śliżewska