Kiermasz wielkanocnych ciast, pocztówek i palm

Za nami kiermasz na rzecz Wiktorii i Szymona Kulfan! Zakończyliśmy działania, przeliczyliśmy pieniądze, przekazaliśmy resztę fantów na dobry cel i wpłaciliśmy pieniądze na konto Fundacji Podlascy Aniołowie, skąd w całości zostaną przekazane na turnus rehabilitacyjny rodzeństwa, w którym będą uczestniczyć już w kwietniu.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za hojność, przepyszne wypieki, otwarte serca! Wszystkim pracownikom przedszkola za wsparcie akcji charytatywnej, przepiękne kartki świąteczne, upieczone i zakupione ciacha oraz ozdoby, za wykonanie palm i ozdób wielkanocnych! Pani Dyrektor za wsparcie.
Rodzicom i Dzieciom za palmy wykonane z serca! Alicji i Marcinowi za pomoc. Wszystkim, którzy do nas przyszli z ulicy, żeby wesprzeć naszą zbiórkę. Klubowi Wolontariusza "Voluntary Five", a szczególnie: Lucynie Śliżewskiej, Edycie Milczarskiej, Justynie Bajko, Agnieszce Gieniusz , Tamarze Asanowicz i Magdzie Kułak.
Zebraliśmy :5 700,50 złotych

W imieniu  Rodziców :Alicji i  Marcina Kulfan oraz oczywiście Wikusi i Szymona składamy

wielkie podziękowania Dzieciom, Rodzicom i oczywiście Organizatorom z Przedszkola nr 5 w Sokółce.