Edukacja zdalna

Drodzy Rodzice,

Zmieniły się przepisy dotyczące edukacji w tym trudnym dla nas okresie.
Zarówno my nauczyciele, jak i Państwo stanęliśmy przed trudnym zadaniem edukacji zdalnej.
W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19 możliwe jest prowadzenie kształcenia na odległość. Zdajemy sobie sprawę, że dzieci najmłodsze nie poradzą sobie bez pomocy Rodziców, chociażby w przeczytaniu polecenia, czy wytłumaczenia zadania. Nauczyciele z poszczególnych grup zaproponują materiały edukacyjne, które możecie z dziećmi wykorzystać każdego dnia. Będą zamieszczane na bieżąco na naszej stronie.
Sytuacja jest dla Nas nowym wyzwaniem, dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.
Mamy nadzieję, że nasze działania będą dla Was wsparciem.

Materiały edukacyjne- edukacja zdalna 2019/2020

Zaglądajcie tu codziennie – będzie się działo!

Materiały Rodzicom Materiały od Rodziców e-mail grupy:
Edukacja zdalna Maczki Prace nadesłane przez Rodziców

grupa.maczki@o2.pl

Edukacja zdalna Bratki Prace przesłane przez Rodziców bratkip5@wp.pl
Edukacja zdalna Stokrotki Filmik nadesłany przez Rodziców
Zdjęcia nadesłane przez Rodziców
grupa.stokrotki1@wp.pl
Edukacja zdalna Frezje Filmiki i zdjęcia przesłane przez Rodziców frezjep5@wp.pl
Edukacja zdalna Storczyki Filmy i zdjecia  nadesłane przez Rodziców storczyki.grupa5@onet.pl
Edukacja zdalna Różyczki Zdjęcia i filmy nadesłane przez Rodziców rozyczki-sasanki@o2.pl
Edukacja zdalna Sasanki Zdjecia i filmy nadesłane od Rodziców rozyczki-sasanki@o2.pl

Inne materiały do wykorzystania do pracy w domu: