Zebranie z rodzicami
  1. ZEBRANIE Z RODZICAMI
    Serdecznie zapraszamy 29 sierpnia 2017 roku ( wtorek) do przedszkola
    o godzinie 16.00 na zebranie z rodzicami.

Porządek spotkania ogólnego:
1.Przedstawienie Rady Pedagicznej
2.Harmonogram pracy przedszkola(ramowy rozkład dnia,podstawa programowa, programy...)
3.Plan nadzoru pedagogicznego, strategia działań wychowawczych
4.Sprawy różne
5. Spotkania grupowe w salach poszczególnych grup

Dziękujemy za wspólne warsztaty bożonarodzeniowe

Wszystkim rodzicom i dzieciaczkom dziękujemy za wspólne tworzenie ozdób bożonarodzeniowych
podczas tegorocznych warsztatów pod tytułem Magia Świąt.
Mamy nadzieję ,że wspólnie spędziny czas ze swoim dzieckiem pozwolił Państwu na chwilę zadumy i refleksji.

Dzień Kreatywności z Akademią Wyobraźni Play-Doh
ZAPRASZAMY DO obejrzenia relacji z Dnia Kreatywności w naszym przedszkolu.
Serdecznie dziękujemy Panu Jarosławowi Sawoń za montaż cudownej relacji.
Kochani ,tutaj widać dokładnie jak nasze przedszkolaki uwielbiają takie zabawy .

część 1 Dnia Kreatywności- video
Część 2 Dnia Kreatywności- video
Część 3Dnia Kreatywności- video

Sukcesy naszych Małych Artystów

Patrycja Witulska zdobyła II miejsce w ogólnopolskim  konkursie plastycznym pt : „Przyroda nauczy Cię, jak żyć” (Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Śląskiej Sokołowiec 105, Świerzawa), II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Ziemia nasza planeta” (Przedszkole „Bajkowy Świat” w Jasieńcu), wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Nowa moda-czysta woda” (Miejskie Przedszkole nr 7 - Żary)

Marianna Pluta zdobyła nagrodę w wojewódzkim konkursie plastycznym „Moja rodzina”. (Przedszkole Samorządowe Integracyjne Nr 58 im. Jana Wilkowskiego- Białystok)

Nagrodzone prace plastyczne  dziewczynki  przygotowały  pod kierunkiem opiekunki Koła Plastycznego „Mały Artysta" Agnieszki Olechno.

Bardzo gratulujemy Patrycji i Mariannie  i życzymy wielu sukcesów

w przyszłych konkursach.

Festyn Rodzinny
Zapraszamy do wspólnej zabawy rodziców z dziećmi na Pikniku Rodzinnym w dniu 13 VI. Zaczynamy o godz. 15.00.
W programie:
·    wspólne zabawy z rodzicami przy muzyce,
·    przejazd lokomotywą z wagonikami ulicami miasta,
·    zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach i trampolinie,
·   szwedzki stół przygotowany przez rodziców.

Europejski Certyfikat
W naszym przedszkolu podejmujemy wiele działań .Wsród niech są działania ekologiczne. Za opisanie i zgłoszenie w jezyku angielskim naszych działń dotyczących oszczędzania energii otrzymaliśmy certyfikat.
Konkurs na sałatkę z kurczaka
Kochani Rodzice
Zapraszamy wszystkich do kibicowania podczas konkursu  3 czerwca(niedziela) o godzinie 13.30 na stadion w Sokółce.Koło kulinarne pod kierunkiem Pani Joanny Kozłowskiej przygotuje sałatkę z kurczaka. Po konkursie nastąpi krotka część artystyczna promujaca sałatkę.
Wszystkim Rodzicom i dzieciom dziękujemy za wspaniały doping podczas konkursu

Cudowny występ Cyrku Fokus
Dzisiejszy występ Cyrku Fokus wzbudził zachwyt we wszystkich!!!!
Niecodzienny pokaz żonglerki, sztuczki magiczne , legwan, pudelek i zabawny klown- to wszystko w pięknej oprawie muzycznej i estetycznej w wykonaniu Svietłany i Mirosława Farfus ze Skierbieszowa.
Zabawne sytuacje i szereg pomysłowych zabaw dla dzieci - to niezapomniane wrażenia dla wszystkch uczestników.
Mamy Certyfikat
Grupa Stokrotek i Maczków brała udział w programie Kubusiowi Przyjaciele Natury. Dziś otrzymaliśmy certyfikat za ogromne zaangażowanie, kreatywność i aktywne działania na rzecz otoczającego nas środowiska.

Wakacyjny Bezpieczny Przedszkolak
Choć wakacje w pełni, niektóre z dzieci muszą uczeszczać do przedszkola.
Z myślą o Nich zorganizowane zostało spotkanie z policjantami.
W trakcie zabaw dzieci utrwaliły podstawowe wiadomości i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa.

W dniu Waszego Święta życzymy:
Kolorowych snów,
uśmiechu od ucha do ucha,
pięknych bajek na dobranoc,
własnego psa i kota,