Udanych wakacji

Szanowni Rodzice, kochani Wychowankowie!

Kończymy rok szkoly 2019/2020.W tym czasie było wiele zabaw, wiele obaw i mnóstwo wspaniałych chwil. Ten rok był jednak wyjątkowy ze względu na nową sytuację jaką jest pandemia. Musieliśmy się wszyscy dostosować do nowej rzeczywistości – praca zdalna, reżim sanitarny. Dziękuję rodzicom za cierpliwość i wyrozumiałość oraz pomoc jaką uzyskaliśmy w tak trudnym czasie.

Wszystkim przedszkolakom, które jeszcze z nami zostają i będą kontynuować edukację przedszkolną w naszym przedszkolu
życzę zdrowia, udanych, wspaniałych wakacji i szczęśliwego powrotu we wrześniu. Podczas wakacji nie zapomnijcie o najważniejszym- o bezpieczeństwie.
Dziękuję Radzie Rodziców i pozostałym Rodzicom za owocną współpracę: za liczne działania na rzecz dzieci i za zaangażowanie w życie grup i przedszkola.

Lucyna Jolanta Szymańskaq

Dyrektor Przedszkola nr 5