ROK SZKOLNY 2023/2024

GRY

Wręczenie nagród w konkursie

Organizatorem konkursu  była Agnieszka Gieniusz . Konkurs skierowany był do dzieci w wieku przedszkolnym

Celem konkursu było:

rozwijanie inwencji twórczej poprzez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznychuwrażliwianie na piękno przyrodydostrzeganie znaczenia pszczół w naszym życiu

Komisja konkursowa wyłoniła prace w dwóch kategoriach:

Praca dzieckaPraca dziecka z rodzicami

Z głębi serca dziękujemy rodzicom i ich pociechom za zaangażowanie w konkurs ?Domek dla pszczół?. Celem konkursu było uwrażliwianie na piękno przyrody oraz dostrzeganie znaczenia pszczół w naszym życiu. Na konkurs wpłynęło 45 prac. Prace były oceniane w dwóch kategoriach: praca samodzielna i praca rodzic z dzieckiem.

W kategorii praca dziecka :

I miejce: Hanna Biergiel

II miejsce: Emilia Olechno

III miejsce: Szymon Brzościkowski

W kategorii praca rodzic z dzieckiem:

I miejsce: Lena Baranowska

II miejsce: Julia Czyżewska

III miejsce: Zofia Tur

Wasza kreatywność i zaangażowanie w przygotowanie dzieci do tego wydarzenia przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteśmy pełni podziwu dla Waszej pracy i talentów, które ujawniły się w tych niezwykłych projektach. To dzięki Wam nasze przedszkole jest miejscem, gdzie kreatywność i współpraca kwitną na każdym kroku. Wyrazy wdzięczności kierujemy również do naszych sponsorów ? PZU w Sokółce i księgarni ?A KUKU? za hojne dofinansowanie nagród. Wasze wsparcie jest dla nas niezmiernie ważne i pozwala nam realizować projekty, które rozwijają wyobraźnię i umiejętności naszych dzieci. Specjalne podziękowania należą się również ?Czereśniowej Pasiece? za ufundowanie słodkich upominków. Wasze miody to prawdziwy skarb natury, który z pewnością umili dzień wygranym uczestnikom konkursu.

Dziękujemy raz jeszcze ? razem tworzymy miejsce pełne ciepła, radości i niezapomnianych wspomnień.

Koordynator konkursu Agnieszka Gieniusz