Strona głowna  /  Galeria  /  Plastikowe nakrętki na rzecz zwierząt ze schroniska w ramach wolontariatu
Plastikowe nakrętki na rzecz zwierząt ze schroniska w ramach wolontariatu
data dodania: 2016-10-06

W Światowym Dniu Zwierząt 4 października pracownicy Przedszkola Nr 5 odwiedzili Schronisko dla zwierząt w Sokółce. Przywieźli ze sobą 10 worków plastikowych nakrętek. Pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na żywność i utrzymanie podopiecznych schroniska. Dzieci z naszego przedszkola i żłobka z niezwykłym zapałem gromadziły korki w swoich domach. Dziękujemy naszym Rodzicom za wsparcie akcji prowadzonych przez nas w ramach Wolontariatu i zachęcamy do dalszej aktywności. Zbiórka plastikowych nakrętek potrwa jeszcze do końca października. A pieski mieszkające w schronisku naprawdę potrzebują naszej pomocy.

Lucyna Śliżewska

Paulina Malesza