Strona głowna  /  Galeria  /  MUZYKALNA GĄSIENICA ? czyli opowieść o elementach dzieła muzycznego
MUZYKALNA GĄSIENICA ? czyli opowieść o elementach dzieła muzycznego
data dodania: 2017-02-14

To zabawna historia o gąsienicy i jej przyjaciołach, która pomoże dzieciom zrozumieć, z jakich ważnych części składa się każda piosenka - czyli muzyczne dzieło. Piosenka, którą będzie układała gąsienica będzie oczywiście posiadała melodię, rytm, tempo, harmonię, dynamikę i artykulację oraz barwę dźwięku. Jednak na początku nie wszystko będzie na swoim miejscu. Trzeba będzie te elementy poukładać tak, żeby powstała piosenka. Przy pomocy różnych zabaw i interakcji dzieci wraz z Muzykalną Gąsienicą stworzą dzieło muzyczne, czyli piosenkę, którą potem wspólnie zaśpiewają.

W audycji pojawią się utwory związane z jej tematem oraz do wspólnego wykonania z publicznością.