Strona głowna  /  Galeria  /  Genialne Przedszkolaki
Genialne Przedszkolaki
data dodania: 2019-11-06

30 października 2019 w naszym przedszkolu odbył się konkurs „ Genialny pięciolatek, genialny sześciolatek”.  Jest to IV edycja Ogólnopolskich Konkursów Przedszkolnych,  organizowanych przez wydawnictwo Synapsa. Konkurs został przeprowadzony w placówce pod kontrolą nauczycieli koordynatorów :Agnieszki Olechno i Anety Gardziejczyk. Dziesięciu  chętnych sześciolatków z grupy Stokrotki  oraz dwunastu pięciolatków z grup Frezje i Storczyki wzięło w nim udział . Kolorowe arkusze w  zabawny i ciekawy sposób sprawdzały wiedzę i umiejętności przedszkolaków.  Zadania polegały na pisaniu po śladzie, rozwiązywaniu zagadek logicznych, dopasowywaniu poszczególnych elementów ,były również dwa pytania z języka angielskiego. Na twarzach dzieci towarzyszyła radość, ale również przejęcie. Konkurs był ciekawym wyzwaniem dla naszych przedszkolaków.

Arkusze zostały wysłane do organizatora w celu sprawdzenia. Wszystkie dzieci otrzymają nagrody i certyfikaty, mamy również nadzieję, że wszystkie okażą się genialne !